Blog príspevky '2011' 'máj'

RSS
Otvárame už zajtra 27.5.2011 ! - štvrtok 26. mája 2011

 Milí poľovníci a už aj rybári !

Náš kamenný obchod sa otvára už zajtra v piatok 27.5. v Bratislave-Rusovciach! Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu. Celé týždne sme sa pilne snažili dodať nášmu obchodu tú správnu "atmosféru" :-)  Rozhodli sme sa rozšíriť náš obchod aj o rybársky sortiment o ktorý je veľký záujem. Vďaka Vášmu záujmu sme sa rozhodli otvoriť našu predajňu skôr :-) Nájdete u nás poľovnícky sortiment cez poľovnícke oblečenie,klobúky,šiltovky,opasky a iné doplnky,nože Victorinox a Wenger...na svoje si prídu aj rybári pre ktorých sme sa snažili prichystať to najlepšie cez rybárske prúty,navijáky,krmivá a ostatné rybárske doplnky značiek Okuma,Owner,Esox a iné... 

Nezabudli sme ani na Vašich štvornohých miláčikov,pre ktorých máme pripravené kvalitné krmivá Hubert pre lovecké psy,obojky proti kliešťom,vodítka a iné chovateľské potreby.

Srdečne Vás všetkých pozývame a tešime sa na Vašu návštevu !

Váš Deerland

 

Komentáre ( d)
Nová Dámska kolekcia od Fjällräven v Deerland - utorok 3. mája 2011

Milí poľovníci,milé dámy a milovníci prírody!

Ponúkame Vám najnovšiu kolekciu od svetoznámej značky Fjällräven už nielen pre poľovníkov ale aj pre Vás milé dámy. Nájdete unás oblečenie nielen na poľovačku ale aj na každodenné nosenie či na pobyt v prírode. Prajeme Vám príjemný nákup a tešíme sa na Vašu návštevu. Zariaďovanie nášho kamenného obchodu je v plnom prúde a čoskoro sa vidíme už aj osobne,tešíme sa na Vás :-)

Váš Deerland

Komentáre ( d)