Blog príspevky '2011' 'jún'

RSS
Rozšírená ponuka ďalekohľadov MINOX ! - piatok 24. júna 2011

Vážení poľovníci a milovníci prírody!

V najnovšej ponuke sme pre Vás rozšírili ponuku ďalekohľadov a puškohľadov MINOX ! Kto nevie o akú značku ide,stačí si prečitať pár zaujímavostí ...

Vrcholová technológia pre perfektné pozorovanie - progres založený na schopnostiach.

Minox je už od vynájdenia slávnej špionážnej kamery po celom svete známy vďaka jeho perfektnej miniaturizácii, jednej z najlepších technológií.  Dnes je ale Minox rovnako slávny pre svoj výnimočný inovatívny drive v oblasti ďalekohľadov a športových monokulárov.

Vďaka tejto renomovanej schopnosti Minox vyvinul jeden z najmodernejších  kompaktných a výkonných ďalekohľadov. Ponúka vrcholovú technológiu pre perfektné sledovanie, prémiovú kvalitu spĺňajúcu najvyššie požiadavky a širokú paletu vlastností.

Pri navrhovaní a vyrábaní produktov sa najväčší dôraz kladie na poskytovanie čo najvyššej kvality a bezkompromisnej presnosti mechaniky. Ďalekohľady, miniteleskopy a športové monokuláre sú taktiež extrémne robustné.

Produkty sa môžu pýšiť spoľahlivosťou a dlhou životnosťou a sú výsledkom pokrokovej produkcie vrcholných nemeckých technických schopností a vďaka nim máme možnosť zažiť svet z mnohých uhlov v priblížení a bohatý jasný kontrast farieb.

10 neprehliadnuteľných výhod produktu:

 

• Dizajn asferických šošoviek pre vysoký svetelný prenos a kontrast až po okraj zorného poľa (APO HG, HG a MD)     

• ED / Fluoridové sklo s apochromatickou farebnou korekciou (APO HG, HG a MD)
• Plne mnohovrstvenný povrch na všetkých sklenených/ vzdušných povrchoch  
• Ergonomický dizajn s centrálnym zaostrovacím kolieskom
• Jeden z najmodernejších povrchov spektra, ktorý zvyšuje kontrast počas súmraku a slabších svetelných podmienok 
• Ľahko nastaviteľé očné výstupy pre tých, ktorí nosia okuliare 
• Hliníkové alebo magnéziové telo spevnené gumou zaručuje dlhú životnosť
• Plnenie argónom predchádza zahmlievaniu zvnútra
• Prachu odolný a vodotesný do hĺbky 16.4 ft / 5 m alebo 5 bar
• Medzi doplnky patrí kožený vreckový obal a neoprénový popruh
Ostrosť v okrajovej oblasti s pomocou asferických šošoviek
Mnoho MINOX ďalekohľadov je vybavených asferickými šošovkami (skratka asph), ktoré zvýšia ostrosť dokonca aj v marginálnych oblastiach. Rovnako zaistia aj oku lahodiacie zorné pole a docielia vysoký kontrast.
Garancia dlhej životnosti:
Plnenie argónom
Kvalitná argónová výplň chráni vnútorné sklenené povrchy pred zahmlievaním a koróziou. Vďaka veľkým argónovým molekulám má argón nižší pomer difúzie než obvyklý dusík a preto garantuje, že ostane vnútri ďalekohľadu omnoho dlhšie.
Technológia ED- skla
Použitie špeciálneho skla obsahujúceho fluorid veľmi výrazne zlepšilo optickú výkonnosť ED ďalekohľadov. Toto sklo vytvára čistý obrázok, ktorý je detailný s vysokým farebným rozlíšením v celom zornom poli. Aj napriek slabým svetelným podmienkam, používateľ môže vidieť obrázky takmer skutočné.

Komentáre ( d)
Nové produkty v Deerland - utorok 7. júna 2011

Vážení poľovníci !

Každým dňom u nás pribúdajú horúce novinky z poľovníckeho sveta. Okrem termo ponožiek značky Dr.Hunter u nás taktiež môžete nájsť Vábničky Nordic Predator (či na srnca,diviaka,dravce aj na malé dravce,ako aj vábničku "vrieskajúci vták"), Vnadidlá rôznych príchutí ako údená makrela,jablko,kukurica,aníz a iné.... Máme pre Vás v ponuke kompletné príslušenstvo Fotopascí cez kryty,batérie,SD karty,nabíjačky,zámky... Ďalej Vám ponúkame ďalekohľady a puškohľady značky Pentaflex, pozorovacie Ďalekohľady,laserové nastrelovače,  horúca NOVINKA- svietidlá OLIGHT ! Olight je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu LED svietidiel vysokej kvality. Svietidlá Olight sú vybavené najmodernejšou LED technológiou a najvyšším štandardom prevedenia. Olight sa primárne zameriava na výrobu svietidiel "Premium Aluminum", slúžiace na každodenné použitie (EDC), outdoorové, vojenské účely, špeciálne jednotky, svietidlá pre poľovníkov, záchranárske a pátracie akcie a podobne..

Novinkouprípravky na odmastňovanie trofejí, lebky na uchytenie parohov,krásne poľovnícke odznaky,kľúčenky ,sošky a najnovšie DVD filmy : Vábenie líšok,srncov,vábenie srnčej zveri a vysokej zveri...

Tešíme sa na Vašu návštevu!

    

 

Komentáre ( d)
Novinka v Deerland termo ponožky Dr.Hunter ! - utorok 7. júna 2011

 

Milí poľovníci a rybári!

Náš obchod sa každým dňom dopĺňa o nové veci a takisto sa snažíme neustále dopĺňať aj náš e-shop.Máme pre Vás horúcu novinku v našom obchode. Vysokokvalitné termo ponožky značky Dr.Hunter nielen pre poľovníkov ale aj pre rybárov a milovníkov prírody. 

Ponožky Dr. Hunter sú vďaka HI-FUNCTION technológii pletenia, dlhoročnému výskumu a testovaniu, jednotkou medzi ponožkami do prírody. Podstatou nadštandardného výkonu ponožiek Dr. Hunter je integrovaný multivrstvový funkčný systém pleteniny HERMOFIBRE, ktorý udržuje nohu v komfortnom tepelnom obale. Súčasne v kombinácii s funkčnou obuvou zaisťuje maximálny odvod a prestup potu od chodidla a to pri akejkoľvek fyzickej záťaži.Komfortná klíma Vašich nôh je našim štandardom, dizajn KLASSIK-NATUR podtrhuje výnimočnosť ponožiek Dr. Hunter. Predajnosť zvyšuje luxusné balenie ponožiek s prehľadným popisom a návodom na použitie pri jednotlivých druhoch.

Zopár Noviniek:

 

 Dr. Hunter – SOMMER, SOMMER KLASSIK (15-30°C, 59-86°F)

 

- je ľahká letná funkčná ponožka, určená pre každodenné použitie od jari do jesene. Je vhodná pre cestovanie, treking a bežné pracovné zaťaženie v ľahkej obuvi. Odľahčený úplet na nárte výrazne zvyšuje transport potu od pokožky v letných mesiacoch. Veľká pozornosť sa venovala špeciálnej konštrukcii lemu, nadštandardná rozťažnosť podporuje prekrvenie chodidiel pri celodennom nosení.

 Dr. Hunter – HERBST, HERBST LEICHT (5-15°C, 41-59°F)

 - je stredne záťažová funkčná ponožka, používaná celoročne, vhodná hlavne pre jar a jeseň s výbornou termoreguláciou. Oceníte ju pri častom a výraznom striedaní teplôt. Plyšová multivrstvová pletenina THERMOFIBRE integruje požadované funkčné vlastnosti ponožky. Zabezpečuje ochranu chodidla, prstov a členkovej časti spolu s pätou. Výrazne transportuje pot a vlhkosť. Súčasne reguluje v spolupráci s funkčnou membránou obuvi dokonalú mikroklímu. Elastické vlákno je počas celej životnosti ponožky garantom anatomického zovretia úpletu ponožky na Vašej nohe. Obzvlášť lemu prepožičiava nadštandardnú rozťažnosť, podporujúcu prekrvenie chodidiel pri celodennom nosení.Dr. Hunter odporúča ponožky HERBST, ktoré sú najviac predávaným modelom.

 

 Dr. Hunter – WINTER, WINTER LANGE (-20/-5°C, -4/41°F)

 

- je záťažová funkčná ponožka a podkolienka, používaná v chladných klimatických pásmach pre všetky činnosti v zimnom období. Jedine multivrstvový plyšový úplet s vlnou THERMOFIBRE-WOLLE Vás izoluje proti mrazu a nepohode. Ponožky spĺňajú všetky funkčné vlastnosti modelovej rady HERBST. Výraznou pridanou hodnotou je presne stanovené množstvo vlnenej priadze integrovanej v chladom exponovaných miestach ponožky a podkolienky WINTER. Vďaka ponožkám a podkolienkam Dr. Hunter WINTER dosahujú poľovníci pri love preukázateľne lepších výsledkov. Dr. Hunter je vďaka HI-FUNCTION technológii pletenia, dlhoročnému výskumu a testovaniu jednotkou medzi ponožkami do prírody.

Neváhajte a prídťe si vyskúšať zaručenú kvalitu aj osobne! Tešíme sa na Vás!

 

Komentáre ( d)