Blog príspevky '2011' 'august'

RSS
Novinka! Najodolnejšie telefóny SONIM v Deerland - piatok 26. augusta 2011

 

Sonim odolne telefony

Mobilné telefóny Sonim sú vďaka získaným certifikátom najodolnejšími telefónmi na trhu navrhnuté čeliť ťažkým podmienkam, drsnému zaobchádzaniu a extrémnym vplyvom pri zachovaní plnej funkčnosti. Vzdorujú prachu, špine, piesku, soli, vibráciám, otrasom displeja, extrémnym teplotám, nárazom, pádom, vlhkosti a vode do 1m po dobu 30min. Disponujú certifikátmi odolnosti IP-67 a MIL-810F.

 

Sonim zaruka Sonim telefóny sú kryté najlepšou 3-ročnou zárukou na trhu. Záruka sa vztahuje aj na mechanické poškodenia okrem preukázateľne úmyselného zničenia.

 

overene a testovane

 

Sonim CORE

 

Odolné telefóny Sonim a ich odolnosť sú overené a testované aj viacerými slovenskými redakciami. Telefóny prešli početnými crash testami, ktoré preverili ich mimoriadne odolné vlastnosti a plnú funkčnosť v tých najnáročnejších podmienkach. Model Sonim XP1300 CORE získal doposiaľ najvyššie udelený certifikát odolnosti IP68.

 

 

Stavebníctvo

Použitie odolných telefónov Sonim

 

 • Telefóny Sonim XP1 a XP3 sú najodolnejšími na trhu a predstavujú špičku medzi outdoorovými telefónmi, ktoré sú pripravené na prevádzku v náročných podmienkach. Nevadí im teplo ani zima (-20 °C až +60°C), nárazy, pády, prach, vibrácie vlhko a špina.Telefóny Sonim sú pripravené stať sa pomocníkom pri práci, odpočinku a športe.

   

 

 •  

   • Telefóny Sonim sú spoľahlivým pracovným nástrojom aj v najťažších podmienkach a ich vlastnosti ocenia všetci stavbári, remeselníci, geodeti, vojaci, policajti, záchranári, horská služba, vlekári, pracovníci bezpečnostnej služby, špeciálne jednotky a ďalší. Telefóny Sonim sú spoľahlivým pracovným nástrojom aj v najťažších podmienkach.

 

 •  

   • K relaxácii je vhodný pre športovcov, predovšetkým cyklistov, horolezcov, lyžiarov, vodákov, turistov, jachtárov, rogalistov, pilotov a parašutistov i iných nadšencov outdoorových športov.


 •  

  • Odolnosť telefónu a plná funkčnosť v extrémne ťažkých podmienkach nie je všetko, čo je možné od telefónov Sonim očakávať. Vďaka masívnej klávesnici s pogumovanými tlačítkami sa telefón ovláda veľmi dobre aj v rukaviciach. Displej je čitateľný aj vo veľmi nepriaznivých podmienkach a je chránený proti poškrabaniu a rozbitiu ochranným sklom. Hlasité reproduktory zaistia počuteľnosť aj v hlučnom prostredí.

Geodézia
Remeselníctvo
Záchranárstvo
Armáda
Šport
Outdoorové aktivity
A iné..

 

 

Komentáre ( d)
Nová rada optiky Meopta - piatok 26. augusta 2011

 

Komentáre ( d)
Využite jedinečnú Akciu v Deerland ! - štvrtok 4. augusta 2011

 

Komentáre ( d)