Blog

RSS
Nová Dámska kolekcia od Fjällräven v Deerland - utorok 3. mája 2011

Milí poľovníci,milé dámy a milovníci prírody!

Ponúkame Vám najnovšiu kolekciu od svetoznámej značky Fjällräven už nielen pre poľovníkov ale aj pre Vás milé dámy. Nájdete unás oblečenie nielen na poľovačku ale aj na každodenné nosenie či na pobyt v prírode. Prajeme Vám príjemný nákup a tešíme sa na Vašu návštevu. Zariaďovanie nášho kamenného obchodu je v plnom prúde a čoskoro sa vidíme už aj osobne,tešíme sa na Vás :-)

Váš Deerland

Komentáre ( d)
Predstavujeme Vám nové značky v Deerland! - piatok 15. apríla 2011

Milí poľovníci a milovníci prírody!

V našom obchode Vám predstavujeme a zároveň ponúkame nové poľovnícke značky - KOS FASHION SAFARI SPORT. Ide o kvalitné a cenovo prístupné produkty. Značka KOS FASHION ponúka hlavne klasické poľovnícke oblečenie,ktoré preferuje väčšina poľovníkov.Oblečenie značky SAFARI SPORT je ideálne nielen pre poľovníkov ale pre každého kto rád trávi čas v prírode. Nezabudnite od 1.júna otvárame kamenný obchod v Bratislave-Rusovciach!

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný nákup

Váš Deerland

Komentáre ( d)
Nová Jarná kolekcia v Deerland - streda 30. marca 2011

 Milí priatelia,poľovníci či milovníci prírody !

Jar už pomaly klope na dvere, začína sa dobrá nálada,pekné počasie,vychádzky do prírody a príjemný čas poľovačiek.. Rozmýšlali sme,čím by sme Vás zaujali a rozhodli sme sa prezentovať novú kolekciu tričiek , možno pre niektorých z Vás nie typické pre poľovačku. Ale zmena je život a dúfame,že nové tričká od značiek Elkline a Hubertus Hunting Vás oslovia :-) Veď prečo nebyť originálny a štýlový nielen na poľovačke ale aj vo voľnom čase,poprípade v civile :-) Kolekcia s motívom losa,či už na tričku alebo na opasku je vynikajúcim a originálnym tipom na darček pre poľovníka !

Tešíme sa z Vášho záujmu a prajeme príjemný nákup !

Váš Deerland 

 

 

Komentáre ( d)
Spustenie internetového obchodu - streda 9. marca 2011

Vitajte v našom eshope Deerland,ktorý sa už čoskoro rozrastie o kamenný obchod :-)

Náš eshop dopĺňame každým dňom o nové produkty a vymýšlame,čím by sme Vás zaujali. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a ponúkať Vám všetky svetové noviny z poľovníckeho sveta.  V akomkoľvek prípade nejasností alebo pomoci nás neváhajte kontaktovať,radi Vám poradíme a pomôžeme. Bez problémov Vám zoženieme tovar podľa Vašich predstáv. Tešíme sa na Vás už aj osobne 1.júna v Novootvorenej kamennej predajni v Rusovciach na Balkánskej ulici :-)

Ďakujeme za návštevu a Vami prejavený záujem o naše produkty a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 

Marek Horváth-Deerland

 

Komentáre ( d)