Blog

RSS
Čo takto poriadnu kus DREVA? WeWOOD! - pondelok 17. marca 2014

 

Komentáre ( d)
Novinky od Swedteam! - piatok 21. februára 2014

 

Komentáre ( d)
Nová Blaser kolekcia skladom! Navštívte nás - štvrtok 13. februára 2014

 

Komentáre ( d)
Výpredaj v Deerland! - pondelok 20. januára 2014

Výpredaj v Deerland na vybrané produkty

Navštívte kamennú predajňu kde sú zľavy na všetok tovar skladom!

Tešíme sa na Vašu návštevu 

Komentáre ( d)
Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené sviatky a úspešný Nový rok 2014! Ďakujeme za Vašu priazeň - piatok 20. decembra 2013

 

Komentáre ( d)
Otváracie hodiny počas sviatkov - streda 18. decembra 2013

Komentáre ( d)
Vianočná nádielka od Deerland - štvrtok 28. novembra 2013

 

Komentáre ( d)
Vianoce prichádzajú... - štvrtok 28. novembra 2013

Vážení zákazníci, veľmi si vážime Váš záujem a vopred sa Vám ospravedlňujeme ak náhodou nedvíhame telefón, blížia sa Vianoce, majte s nami prosím chvíľu strpenia,budeme sa snažiť všetkým vyhovieť

Ďakujeme za pochopenie a Tešíme sa na Vašu návštevu

 

Komentáre ( d)
AKCIA na komplet TIMBER SELECT ! - piatok 25. októbra 2013

Po úspešnej Akcii na komplet Granasen si pre Vás Swedteam pripravil ďalšiu Novinku! Jeden z najkvalitnejších kompletov s GORE-TEX® membránou TIMBER SELECT v cene komplet za 544€ kde sú nohavice v hodnote 315€ úplne ZDARMA! Neváhajte a okúste kvalitu Swedteam už túto zimu. Akcia má obmedzený počet kusov

Tešíme sa na Vás!

Komentáre ( d)
Nové biologické krmivo NATUREA 100% bez obilnín! - piatok 13. septembra 2013

 

 

simbolo

STRAVA BEZ OBILOVIN

Vedeli ste, že 90% psov a mačiek je alergických práve na obilniny v strave a nie na druh mäsa? NATUREA neobsahuje žiadne obilniny, a preto je považovaná za zdravú stravu pre psov a mačky, ktorá napomáha predchádzať potravinovým alergiám, priberaniu na váhe či cukrovke.

Tak ako u ľudí, aj u psov a mačiek vysoký obsah sacharidov môže viesť k obezite a cukrovke. NATUREA neobsahuje žiadne obiloviny a tak u psov a mačiek napomáha...

eliminovať alergie z jedla: 90% psov a mačiek je alrergických na pšenicu, kukuricu, sóju, ovos a glutén. Bez obilovín v strave je veľká pravdepodobnosť odstránenia týchto problémov.

udržiavať optimálnu váhu: strava bohatá na bielkoviny s nízkym obsahom sacharidov prispieva k uržiavaniu optimálnej váhy zvieraťa.

predchádzať cukrovke: po jedle s nízkym obsahom sacharidov zostáva krvný cukor v optimálnej hladine.

tien

simbolo

STRAVA BOHATÁ NA PROTEÍNY

Vysokokvalitné proteíny, ktoré pochádzajú iba zo živočíšnych zložiek, sú dôležitou súčasťou zdravej výživy psov a mačiek. Proteíny získané zo živočíšnych zložiek sú pre psa či mačku jednoducho stráviteľné a vysoko hodnotné, na rozdiel od proteínov pochadzajúcich z rastlinnných zložiek ako sú obilniny.

Čerstvé proteíny: použitie čerstvého mäsa či rýb zvyšuje nutričnú hodnotu krmiva a v neposlednom rade aj jeho chutnosť.

Krmivo pre psov Naturea Light & Senior obsahuje 53% živočíšnych zložiek. Naturea sa takto maximálne približuje prirodzenej strave psov a mačiek.
tien

simbolo

STRAVA S OPTIMÁLNYM MNOŽSTVOM SACHARIDOV

Niektoré sacharidy, alebo ich zdroj, sú pre psov oveľa horšie ako iné. Obiloviny ako sú napríklad kukurica, sója, pšenica, ryža ... sú oveľa horším zdrojom sacharidov pre psov, keďže z veľkej časti (asi 90%) zapríčiňujú alergické reakcie a ich neznášanlivosť. Vo voľnej prírode by psy (alebo vlci) nikdy nejedli voľne rastúcu kukuricu, sóju, pšenicu alebo ryžu. Na druhej strane, potrava ako je zelenina a ovocie bohatá tiež na sacharidy je bežnou súčasťou jedálničku vlkov a iných mäsožravcov.

Krmivo pre psov Naturea Light & Senior obsahuje len 37,0 % sacharidov pochádzajúcich zo zemiakov a tým sa maximálne približuje pôvodnej strave psov, korá obsahovala len 14 % sacharidov.
tien

simbolo

OCHRANA KĹBOV

Používanie glukosamínu, chondroitín sulfátu spolu s MSM (metyl sulfonyl metán), krmivo prispieva k udržiavaniu zdravých kĺbov zvierat. Tieto zložky pomáhajú predchádzať zápalom v dôsledku artritídy a displázie a majú tiež preventívne účinky u mladých zvierat najmä u plemien psov s predispozíciou na dané ochorenia ako sú napríklad retrívre, ovčiaky alebo rotvajlery).

Krmivo pre psov Naturea Light & Senior obsahuje Glukozamín: 889 mg / kg, MSM: 889 mg / kg, Chondroitín: 625 mg / kg
tien

simbolo

OMEGA 3 & 6 MASTNÉ KYSELINY
Omega 3 a 6 napomáhajú v zlepšovaní kardiovaskulárneho zdravia a znižujú rozvoj abnormálneho srdcového rytmu (arytmie). Mastné kyseliny tiež: posilňujú imunitný system, znižujú rozvoj zápalových ochorení a príznaky alergickej dermatitídy, spomaľujú rozvoj niektorých nádorových buniek, bránia progresii ochorenia obličiek, pomáhajú v kontrole krvného tlaku a znižujú zrážanlivosti krvných doštičiek, pomáhajú znížiť stuhnutosť kĺbov.
Krmivo pre psov Naturea Light & Senior obsahuje: Omega 6 mastné kyseliny- 2,09 %, Omega 3 mastné kyseliny: 1,14 %
tien

simbolo

PRÍRODNÉ ANTIOXIDANTY
V krmivách Naturea sa nenachádzajú žiadne umelé konzervačné látky. Umelé chemické konzervanty BHA a BHT boli zakázané pre použitie v ľudskej strave v rôznych krajinách sveta. V Európskej únii, je stále povolené v potravinách a krmivách. Všetky Naturea krmivá sú konzervované iba prírodným tokoferolom (vitamín E) a vitamínom C.

 

Komentáre ( d)