O nás

Deerland je tu s Vami už od roku 2011 

Poslaním nášho internetového poľovníckeho e-shopu Deerland je priniesť širokej poľovníckej verejnosti kvalitné produkty svetových značiek. Všetky výrobky v našom e-shope sú starostlivo vyberané a s ich používaním máme dlhoročné skúsenosti. Ponúkame poľovnícke potreby a poľovnícke oblečenie tých najkvalitnejších severských značiek a za ich kvalitou si stojíme už cez 10 rokov.

V našej ponuke máme poľovnícke oblečenie a poľovnícke potreby vhodné pre bežné aj pre profesionálne použitie. Poľovnícke oblečenie je vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré sú ako stvorené do terénu a záťažových podmienok.  Tieto značkové výrobky majú na trhu dlhoročnú tradíciu a tešia sa veľkej obľúbenosti. Boli testované nielen nami, ale aj širokou poľovníckou verejnosťou. Skúsení poľovníci vedia, že v teréne potrebujú spoľahlivosť a kvalitu, ktorá ich ochráni aj pred extrémnymi poveternostnými podmienkami, ale tak isto pohodlie a komfort.

Ak si vyberiete niektorý z našich produktov, určite to nebudete ľutovať a verím, že sa budete s dôverou a potešením vracať do nášho poľovníckeho obchodu Deerland. Našu ponuku poľovníckeho oblečenia a produktov v internetovom obchode Deerland rozširujeme každý deň a dopĺňame pre Vás stále nové produkty. Chceme, aby bolo z čoho vyberať a každý si tu našiel to, čo hľadá. Naším krédom je osobný prístup ku každému zákazníkovi, veľmi radi Vám poradíme a odporučíme ten správny výrobok pre Vás. Neváhajte nás preto kontaktovať, s radosťou odpovieme na Vaše otázky.

Váš Deerland