Krátky popis

Ideálny pre lyžovanie, vhodný aj na turistiku a canicross

Opasok Non-stop Dogwear Loype

Krátky popis

Ideálny pre lyžovanie, vhodný aj na turistiku a canicross

104,95 €
S DPH
Veľkosť
Množstvo

Skúsenosti a testovanie vynikajícími lyžiarmi a pretekármi v skijoringu, vrátane svetových šampiónov, boli naše hlavné nástroje pri vývoji opasku Non-stop dogwear Loype Belt. Tento opasok rovnomerne prenáša ťah psa na boky a bedrá a zároveň ponecháva dostatok priestoru pre voľný pohyb pri korčuliarskej technike

Veľký dôraz sme venovali minimalizovaniu záťaže na chrbát. Odpružená vôdzka sa pripína tesne k telu lyžiara, vďaka čomu stále cítite kontakt so psom, čo pomáha lepšie udržovať balanc pri lyžovaní. Súčasťou sedáku je aj vypúšťacia karabínka, ktorá umožňuje rýchle uvoľnenie vôdzky.

Základom konštrukcie je najnovší materiál HexiVent, trojvrstvá tkanina s excelentnou priedušnosťou, ktorá je naviac mimoriadne pohodlná. Robustné a zároveň ľahké hliníkové pracky a zosilnenie hypalonom sú dôležité kvôli dlhej životnosti aj v zimných podmienkach. Opasok je vybavený pútkami na pripnutie ľahkého materiálu, vôdzky a iných doplnkov do hmotnosti 0,5 kg. V zadnej časti je vrecko na telefón, kľúče alebo malý snack. Reflexné prvky, tak typické pre značku Non-stop dogwear, zvyšujú viditeľnosť pri zlých svetelných podmienkach. 

Obvod okolo bokov
S 68-100 cm
M 81-120 cm

Špecifické referencie